O NÁS

Záhradníctvo AZKA vzniklo v roku 1994 pôvodne ako ateliér záhradnej a krajinárskej architektúry. Jej zakladateľ bol Robert Mahely, záhradný architekt so skúsenosťami zo zahraničia. Už v tom čase naplnený túžbou meniť okolie a a vidieť hlavný výsledok až o niekoľko rokov neskôr. Cesta k ďalekému výsledku predstavovala projektovanie záhrad a ich realizáciu.

AZKA História

O dva roky neskôr, v roku 1996 sa pôsobnosť firmy rozšírila už aj o predaj okrasných rastlín, tak ako ju poznáme dnes. V úplných začiatkoch bola ponuka neporovnateľne užšia a predstavovala najmä záhradkárske potreby, náradie a ovocné a okrasné dreviny. S rastom firmy samozrejme rástol aj sortiment ponúkaných rastlín a potrieb pre záhradníkov a tiež aj počet realizácií. Dnes Vám záhradníctvo AZKA ponúka široký sortiment pre Vašu záhradu. Môžete u nás získať rôzne rady, zaujímavé nápady ale aj robotické kosačky, aj záhradníci rastú s dobou a môžu si spríjeniť prácu a oddych v záhrade.

AZKA História

Aj napriek celému tímu, ani pán záhradník sa nebojí fyzickej roboty a rýľ mu cudzí rozhodne nie je.  Starostivosť o ovocné dreviny berie do vlastných rúk, aby si bol istý kvalitou. Koniec koncov, ide o živý tovar a zdravie a úroda rastlín je veľmi dôležitá práve pre Vás, a vždy bola a bude.

AZKA História

Sťahovali sme sa trikrát, ale stále sme sa držali na ulici Bratislavská v Galante. Záhradkárske potreby tu boli pre Vás vždy blízko a vieme, že dostupnosť je pre veľmi dôležitá. V roku 2006 sa naše Záhradné centrum presťahovalo do nových priestorov, kde sa opäť rozšírilo o novší sortiment. V súčasnosti  záhradné centrum AZKA ponúka naozaj veľmi široký sortiment rastlín, ovocných či okrasných drevín, náradia i potrieb pre záhradníkov ako aj hnojivá a prostriedky na chemickú ochranu rastlín. Naši zamestnanci sú kvalifikovaní odborníci, ktorí sú pripravení Vám vždy ochotne pomôcť a poradiť. Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu a ak Vás zaujíma viac, určite si nenechajte ujsť našu galériu fotiek a pravidelné novinky na Facebook-ovej skupine Záhradníctvo AZKA.

AZKA História

Predajňa a záhrada