GALÉRIA

« z 4 »

Široký sortiment rastlín a črepníkov na fotkách. Aj v Záhradníctve AZKA su naplno rozbiehame a ponúkame široký sortiment tovarov a rastlín vhodných na výsadbu v tomto období. Sortiment sa zameriava na to, aby záhradkári mohli začať s výsadbou a úpravou záhrad po zime.

  1. Semená a cibuľoviny: Veľký výber semien zeleniny, byliniek a kvetov, ktoré je možné v apríli vysievať priamo do pôdy alebo do predpestovateľských nádob. Tiež cibuľoviny kvetov, ktoré kvitnú v lete.
  2. Mladé rastliny a sadenice: Ponuka mladých rastlín a sadeníc zeleniny (ako sú paradajky, papriky, baklažány), byliniek a letničiek, ktoré sa môžu presádzať do záhrad alebo nádob.
  3. Trvalky a okrasné kríky: Rozmanitý výber trvaliek a okrasných kríkov, ktoré sú vhodné na výsadbu v tomto období, aby sa zabezpečil ich dobrý rast a aklimatizácia pred letnými mesiacmi.
  4. Ovocné stromy a kríky: Široká ponuka ovocných stromov a kríkov, vrátane jabloní, čerešní, ríbezlí a malín, ktoré je možné vysadiť v apríli, keď je pôda už dostatočne prehriata.
  5. Hnojivá a zeminy: Rôzne druhy hnojív, kompostu a substrátov na podporu zdravého rastu rastlín a bohatú úrodu.
  6. Plastové a keramické črepníky: Rozšírená ponuka izbových aj vonkajších kvetináčov.
  7. Záhradné náradie a potreby: Od základného záhradného náradia ako sú lopaty, motyky, hrable po ochranné oblečenie, rukavice a zavlažovacie systémy.
  8. Produkty na ochranu rastlín: Rôzne prípravky na ochranu rastlín pred škodcami a chorobami, vrátane ekologických a biopesticídov.